Taxi pre 7 osôb Bratislava a okolie | VANTAXI.SK

Ste väčšia skupina osôb 7 a viac – a potrebujete sa presúvať v hlavnom meste na rôzne akcie, večierky a pod. Najlepšie taxi pre 7 osôb a viac v lokalite Bratislava je tu pre Vás. Odvezieme Vás bezpečne a rýchlo v prémiových vozidlách Mercedes.

Sme seriózna taxislužba s dlhoročnou praxou. Špecializujeme sa na taxi služby pre viac osôb v Bratislave a okolí. Dokonale poznáme lokalitu našej pôsobnosti a vieme prispôsobiť jazdu tak aby bola čo najrýchlejšia a tým pádom aj najlacnejšia. Sme pripravení odviesť väčšiu skupinu ľudí do požadovaného cieľa včas a za výhodné ceny. Samozrejmosťou, že taxi služby poskytujeme aj pre jednotlivcov, pre ktorých máme pripravené osobné vozidlá s profesionálnymi vodičmi.

  • Disponujeme 9 miestnými (8+1) prémiovými vozidlami Mercedes. V našej taxislužbe si zakladáme si na serióznosti a vždy volíme optimálnu trasu, aby bol klient čo najskôr v požadovanej destinácii – samozrejme za čo najvýhodnejšiu cenu.
  • Disponujeme aj osobnými autami a tak plne vieme uspokojiť aj jednotlivcov.

Lokality pôsobnosti:

(Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Pekná Cesta, Krasňany, Ovsište, Kramáre, Dlhé Diely, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo a v pohraničných oblastiach Rakúska a Maďarska – Berg, Hainburg An Der Donau, Kittsee, Edelstahl, Wolfshtal, Parndorf, Rajka, Dunakiliti, Mosonmagyaróvár)

Viacmiestne Taxi pre viac osôb 5,6,7,8,9,10 Bratislava

Taxi pre viac osôb Bratislava

Taxi pre viac osôb v Bratislave a okolí | Bezpečne ✔ Rýchlo ✔ Výhodne ✔ Ste väčšia skupina ôsob (5,6,7,8,9 …..a viac) a potrebujete sa presúvať v hlavnom meste na rôzne akcie, večierky a pod. Najlepšie taxi pre viac osôb v Bratislave je tu pre Vás. Svoje služby poskytujeme aj pre jednotlivcov. Odvezieme Vás bezpečne…